Hry: chci udělat

Ahoj,

loni to bylo 18 let, co dělám hry, hlavně larpy. Dává mi to smysl, nějak dělají lidem radost a ten proces, kdy je na začátku nápad a na konci reálné uvedení a po něm spousta dalších zlepšujících se uvedení, se mi zdá jako tvůrčí, důležitá věc.

Taky jsou larpy super horizontální místo, které sice bohužel není přístupné pro úplně všechny, ale ta otevřenost a rovnost je fakt skvělá a dává přátele z různých sfér života.

Mám nějaké vize her, které chci udělat. Teď mám ale taky plno – kromě průběžného uvádění a jednodušších bitek jako Bitva pod Horou či Boj o Boletice chystám taky jeden opravdu velký mezinárodní projekt, který zveřejníme v září. A v listopadu konečně vyjde deskovka Legie: Sibiřská cesta (předobjednávat můžete tady).

Zároveň taky vždycky uvítám víc lidí na uvádění a běh už existujících projektů, protože nejenomže přinesete lidem radost, ale třeba do toho vnesete taky něco nového, čím se to zlepší. A je to docela dobrá zkušenost!

Pokud vás to zaujalo, napište mi, zkusím odepsat. A až budu mít volnější ruce, mám dalších 6 larpů, malou sérii rozhlasovek a malou deskovku pro dva v pokročilejším stavu přípravy, na které se hodlám vrhnout. Budu rád, když nás na to bude víc:)

Uveřejněno

v

, ,